Hitachi Construction Machinery (Europe)

iGroundControl

Správy

Kliknite na hotspoty pre najnovšie globálne Hitachi novinky.

Najnovšie globálne Hitachi novinky.

Čelný kolesový nakladač na manipuláciu s mramorovými blokmi

Taliansko

Najväčší čelný kolesový nakladač v Hitachi sortimente, ZW550-5, bol doručený do Lasa Marmo Weißwasser kameňolom v Južnom Tirolsku na severe Talianska. Stroj na manipuláciu s blokmi je hlavným čelným kolesovým nakladačom na priestrannom mieste - 1550 m nad morom. Tu nakladá mramor,ktorý je ťažený z hory Jennwand a takto je súčasťou logistiky.

Hitachi ZW550-5 čelný kolesový nakladač pracujúci s mramorom v Taliansku

Rozsiahle testy na hybridný čelný kolesový nakladač

Japonsko

Nový Hitachi ZW220HYB-5 hybridný čelný kolesový nakladač bol intenzívne testovaný zákazníkmi pri dobývaní a manipulácii s odpadmi na miestach v Japonsku. Výzvou pre budúce Hitachi čelné kolesové nakladače je vyšší výkon, nižšia spotreba paliva a nízke náklady. Veľmi pozitívna spätná väzba týchto testov pomohla vývojovému tímu úspešne doladiť inovatívny stroj pre splnenie týchto požiadaviek.

Hitachi ZW220HYB-5 hybridný čelný kolesový nakladač v Japonsku

AHS systém vyvíjaný a testovaný

Austrália

Spoločnosť Hitachi stavebné stroje vytvára samostatný dopravný systém (AHS), ktorý je naplánovaný byť dodaný na globálny ťažobný priemysel do roku 2017. Technológia sa pripravuje v spolupráci s firmou WENCO medzinárodné banské systémy (súčasť spoločnosti Hitachi stavebné stroje od roku 2009) s cieľom zabezpečiť vysokú úroveň presnosti pri sledovaní strojov na mieste.

Hitachi pevný damper

Nové priestory pre francúzskeho predajcu Cobemat

Francúzsko

Francúzsky Hitachi díler Cobemat otvoril nové 15.000m2 prietory po investícii vo výške 2 miliónov EUR. Tento krok bol spojený s 20. výročím rodinnej firmy a špeciálna oslava sa konala v marci. Najdôležitejšou súčasťou prehliadky so sprievodcom bolo špeciálne slávnostné odovzdávanie cien a veľkolepá svetelná šou a predstavenie na bicích v areáli.

Cobemat má nové priestory v Bretónsku

Nový demolačný stroj vychádza na povrch

Spojené kráľovstvo

Prvé Hitachi ZX350LC-5 pásové demolačné rýpadlo s dlhým dosahom vo Veľkej Británii demolovalo administratívnu budovu pivovaru spoločnosti v Wolverhampton. Stroj má 23 metrový dosah, hydraulicky naklápaciu kabínu a ochranu strechy a čelného skla. Strojník Kevin Penny hovorí: "Hlavnou výhodou je jeho spoľahlivosť, hneď potom nasleduje pohodlie kabíny."

Hitachi ZX350LC-5 demolačné rýpadlo s dlhým dosahom vo Veľkej Británii

ZX280LC-5 pracuje na ryžovom zavlažovacom systéme

Senegal

Hitachi ZX280LC-5 bolo doručené na odľahlú ryžovú farmu na severe Senegalu v západnej Afrike. Nové stredné pásové rýpadlo francúzskeho dodávateľa CASL kope priekopy pre zavlažovacie kanály, ktoré budú živiť plodiny priamo na mieste. Toto rýpadlo vykope nepretržite 170 m kanálov každý deň.

Hitachi ZX280LC-5 pásové rýpadlo v  Senegale

Obrovské investície do EH1100-5 pevného dampera

Estónsko

Popredná pobaltská energetická spoločnosť Eesti Energia zakúpila 11 Hitachi EH1100-5 pevných damprov na prácu v lome Narva, kde sa ťažia ropné bridlice. Nové dampre budú dopravovať materiál na nezvyčajne dlhú trasu, v rozmedzí od troch do 15 km (od naloženia po vyklopenie), so sklonu až do 9%.

Hitachi EH1100-5 pevný damper v Estónsku

Sťahovanie obsahu