Proszę o czytanie z tabletu lub stacjonarnego komputera dla zapewnienia optymalnej jakości odtworzenia

Hitachi Construction Machinery (Europe)

iGroundControl

Nowości

Kliknij powyżej na najnowsze światowe nowości Hitachi

Boom mieszkaniowy

Kanada

Riverside Excavating Ltd. stoi w obliczu napływu nowego biznesu mieszkaniowego, rozwoju projektów komercyjnych i przemysłowych na wyspie Nowa Fundlandia.

Firma specjalizuje się w budownictwie ogólnym i tworzeniu infrastruktury dla nowych inwestycji mieszkaniowych. Zainwestowała w zakup trzeciej generacji HITACHI - najnowsza inwestycja to ZX210LC‑5.

Hitachi ZX210LC-5 w czasie pracy nowego osiedla mieszkaniowego Hitachi ZX210LC-5 w czasie pracy nowego osiedla mieszkaniowego

Przetworzenie asfaltu

USA

Amerykańska firma budowlana została uznana jako innowacyjna w zakresie stosowania asfaltu z recyklingu. Reliable Contracting Inc. z siedzibą w Maryland, zakupiła nową maszynę ZX470LC-5 do załadunku przewożonego materiału z placu budowy drogi do jej zakładu.

Hitachi ZX470LC-5 w czasie pracy przy rycyklingu asfaltu

Inwestycje w fabryce Oosterhout

Holandia

HCME zainwestowało 10 mln € w restrukturyzację swoich zakładów produkcyjnych w Oosterhout poprzez połączenie dwóch odrębnych dotychczas fabryk.

HCME ma przyjemność poinformować, że dzięki dodatkowej inwestycji 1 mln €, w październiku otworzył nowy Europejski skład części zamiennych w Oosterhout.

Nowe zakłady produkcyjne w Oosterhout Nowe zakłady produkcyjne w Oosterhout

Wyższy poziom

Dania

Cztery koparki ZX‑5 zostały wybrane przez NCC Contruction w Danii by pomóc budowie nowego trzypiętrowego parkingu molo Kvaesthusmolen. NCC korzystał z ZX210LC‑5, z dwóch ZX250LC‑5 i ZX290LC‑5 do wydobycia 90.000 m3 ziemi na głebokości 10 m poniżej poziomu morza.

Hitachi ZX250LC-5 w czasie pracy przy budowie parkingu w Kopenhadze Hitachi koparki gąsienicowe pracujące pod ziemią

Nowy członek rodziny szwajcarskiej

Szwajcaria

Bracia Sacha, Urs i Benno Koch odnieśli sukces przy budowie dróg przy szwajcarskim Appenzell dysponując flotą ośmiu minikoparek i średnich koparek Zaxis. Najnowszym zakupem jest nowa koparka ZX350LC‑5, która jest “bardzo komfortowa, dynamiczna i precyzyjna, posiada nowy system układu hydraulicznego TRIAS, który ogranicza zużycie paliwa” – mówi Sacha.

Hitachi ZX350LC-5 średniej klasy wielkości koparka gąsienicowa Hitachi ZX350LC-5 i szwajcarski właściciel Sacha Koch

Epic chińska produkcja

Chiny

Pierwsza na świecie koparka EX8000E‑6 z napędem elektryczno – hydraulicznym została dostarczona i zamontowana w Chinach. 14 dni zajęło, aby przetransportować ją z portu Hitachinaka w Japonii do kopalni. Montaż tej maszyny trwał prawie dwa miesiące.

Nie przegap filmu na You Tube.

Hitachi EX8000E koparka gąsienicowa z elekrycznym napędem Hitachi EX8000E koparka gąsienicowa z elekrycznym napędem

Doskonalsza konstrukcja żurawia

Japonia

Hitachi Sumitomo zostało wyróżnione i otrzymało nagrodę specjaną na 43 uroczystości “Najlepszej kontrukcji maszyn przemysłowych” gdzie zajęło 3 miejsce. Innowacyjny produkt został wyróżniony za konstrukcję i wygląd na uroczystości w Tokio w lipcu 2013 roku.

Hitachi Sumitomo SCX1200-3 żuraw Hitachi Sumitomo SCX1200-3 żuraw

Pierwsza na świecie podsiębierna EX8000‑6

Australia

Pierwsza na świecie ultra wielka podsiębierna EX8000‑6 została dostarczona do kopalni Stanwell’s Meandu w Queensland w Australii.

Dwadziecia osiem pojazdów transportowało tą maszynę z Brisbane do kopalni, i aż trzy dźwigi brały udział w jej montażu.

Pierwsza koparka EX8000-6 -dostarczona! Pierwsza koparka EX8000-6 -dostarczona!

Zawartość ładunku

mapa świata