
I førersetet
iGround Control snakker med eiere og operatører av modellene i den nye 5‑serien for å høre deres inntrykk av den nyeste serien med bygningsmaskiner fra Hitachi


"Førerhuset er fantastisk og komfortabelt, med god plass til beina og klimaanlegg. Jeg liker å arbeide med en så rask og nøyaktig maskin"

"Jeg er mer avslappet og mindre trett etter en dags arbeid, siden denne maskinen gjør akkurat det jeg vil den skal gjøre"

"Den nyeste Zaxis‑5-graveren fungerer helt perfekt, og selv om den er relativt ny, er drivstofforbruket imponerende"

"Den viktigste utviklingen er hydraulikken – den nye maskinen er en glede å styre takket være det nye TRIAS-systemet"

"Hydraulikksystemet TRIAS er fantastisk og gjør at jeg kan utføre arbeidet mitt nøyaktig"

"Ikke bare er den brukervennlig og behagelig å styre, den har også bedre lastekapasitet enn den foregående maskinen"

"Førerhuset er veldig bra, spesielt med ekstra rom til beina og ergonomisk utforming av kontrollpanelet"

"Hydraulikksystemet HIOS IIIB er veldig bra – Hitachi fører an med denne teknologien"