Hitachi Construction Machinery (Europe)

iGroundControl

Głębokie kopanie

Szwedzki wykonawca Kolvikens Gräv AB zainwestował pierwszy w Europie w model ZX350LC-6 z ramieniem teleskopowym typu clamshell (CTA). Specjalny model aplikacji jest idealny do wykopów pod ziemią i wprowadza bardziej efektywny sposób pracy w Szwecji.

Hitachi ZX350LC-6 CTA perfect for high-profile project in Sweden Obejrzyj film
Głębokie kopanie
Zamknij
Koparka Hitachi ZX350LC-6 pracująca dla Kolvikens Gräv AB

Koparka ZX350LC-6 z ramieniem teleskopowym (CTA) rozpoczęła pracę w maju nad projektem wysokiej klasy po dostarczeniu przez dealera Hitachi firmę Delvator.

Skontaktuj się ze swoim dealerem
1/7
Hitachi ZX350LC-6 z teleskopowym ramieniem w szpitalu dziecięcym

Projekt obejmuje rozbudowę Drottning Silvias Barnsjukhus (Szpital Dziecięcy Królowej Sylwii), który został wybudowany w 1973 roku. Szpital ze szczególną starannością dba o przypadki poważnych schorzeń.

2/7
Koparka Hitachi ZX350LC-6 z teleskopowym ramieniem CTA pracuje w szpitalu dziecięcym w Göteborg

Nowy obiekt ma zostać oddany do użytku w 2021 r. Zapewnia on nowoczesne sale operacyjne, dostęp do zaawansowanych technologii oraz komfortowe i bezpieczne środowisko lecznicze dla dzieci i młodzieży.

Sprawdź dane techniczne urządzenia
3/7
Hitachi ZX350LC-6 CTA o zasięgu 25m

Koparka została wybrana dzięki pozytywnym doświadczeniom Kennetha Kolvikena z maszynami firmy Hitachi. Ponadto, zasięg 25m i pojemność chwytaka 1,5 m3 sprawia że ZX350LC-6 CTA oferuje więcej niż przypadku koparek głębokiego kopania, których używał wcześniej.

4/7
Hitachi ZX350LC-6 z teleskopowym ramieniem zapewnia zredukowany poziom hałasu

Oprócz zwiększonej wydajności, koparka oferuje wiele funkcji poprawiających bezpieczeństwo i zmniejszających poziom hałasu. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ szpital podczas realizacji projektu nadal działa.

5/7
Właściciel maszyn budowlanych Hitachi, Kenneth Kolviken

Właściciel Kenneth Kolviken od wielu lat kupuje maszyny Hitachi. "Zauważyłem drobne i subtelne ulepszenia przy projektowaniu koparek Hitachi, ale jakość zawsze była wysoka", mówi. "Układ hydrauliczny ułatwia wykonać dobrze robotę, a ja nigdy nie miałem żadnych problemów z awariami lub nieplanowanymi postojami".

6/7
Operator koparki Hitachi ZX350LC-6 Patrik Backström

Operator Patrik Backström jest bardzo zadowolony z osiągnięć maszyny, a nawet polecił ją innym firmom: "Możemy kopać głębiej niż ktokolwiek inny i to wspaniale być pierwszym, który ma taką maszynę i powiedzieć: "Przyjdź i zobacz samemu"."

7/7

Zawartość ładunku